ZABIEGI W DOMU

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób które z różnych względów nie mają czasu na wizyty w salonie postanowiłam również stworzyć profesjonalny mobilny gabinet kosmetyczny, oferując zakres swoich usług w domowym zaciszu.

PRZED WIZYTĄ

Przed zamówieniem wizyty proszę o zapoznanie się z opisem wybranego zabiegu oraz upewnienie się o braku przeciwwskazań do jego wykonania. Jest to wyjątkowo ważne, gdyż ze względu na mobilność gabinetu ilość sprzętu i kosmetyków które mogę ze sobą zabrać jest ograniczona. Jeśli masz wątpliwości czy dana oferta będzie dla Ciebie odpowiednia zadzwoń! Pomogę Ci wybrać zabieg który spełni Twoje oczekiwania.

BEZPIECZEŃSTWO

Większość narzędzi jest jednorazowego użytku, niektóre akcesoria sterylizowane są w szpitalu. Urządzenia, maszyny i miejsce pracy każdorazowo dezynfekuję.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Do wykonania usługi niezbędny jest dostęp do prądu i bieżącej wody, miejsce siedzące lub leżące dla klientki, krzesło oraz mały stolik do ustawienia kosmetyków. 

WIZYTA

Na pierwszej wizycie przeprowadzam wywiad odnośnie dotychczasowej pielęgnacji skóry oraz wskazań i przeciwwskazań do planowanego zabiegu. 

PŁATNOŚCI

Płatności przyjmowane są kartą lub gotówką.

DOJAZD

Jest to dodatkowo płatna oferta 50 zł. na terenie Poznania. W innym przypadku koszty dojazdu są ustalane indywidualnie w czasie zamawiania wizyty.

 

 

Beautyderma © 2014 Wszelkie prawa do kodu HTML, zdjęć, tekstu i opisu zastrzeżone. Kopiowanie, cytowanie, użytek publiczny w części lub w całości bez zgody autora zabronione. Nazwy własne produktów, logotypy, znaki handlowe i towarowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu promocji usług. Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny.