Brwi to bardzo ważny element twarzy, decydujący o naszym wyglądzie i charakterze. Mają ogromny wpływ na urodę, samopoczucie oraz postrzeganie Nas przez inne osoby. Nieodpowiedni kształt, zły kolor, asymetrie czy też całkowity ich brak można w różny sposób naprawić. Jednym z nich jest microblading metodą włoskową/piórkową. Jest to pracochłonna metoda ręcznego wykonywania makijażu permanentnego, pochodząca z Azji, która zyskała uznanie na całym świecie.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową/piórkową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, który do złudzenia przypomina naturalne brwi. Pigmentację na skórze dokonuje za pomocą sterylnych piórek rysując pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany. Kształt, grubość, położenie i odpowiednie odległości między liniami decydują o naturalnym efekcie makijażu. W zabiegu uwzględniona jest korekta i znieczulenie lidokainą, dzięki czemu makijaż permanentny jest praktycznie bezbolesny.

Microblandingiem zajmuje się od kilku lat, a moje doświadczenia potwierdzają szkolenia i certyfikaty. Największą satysfakcję w tym co robię czerpię jednak z oczekiwanego efektu i zadowolenia moich klientek, którym podkreślam to co jest w nich piękne a wcześniej niezauważalne.

Czas trwania około 1.5 godz- 2.5 godz

MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ WŁOSKOWĄ

           

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ PIÓRKOWĄ

   

=============================================================================================================

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim trwały i idealny kontur, który podkreśla i wydobywa urodę kobiety. Dzięki niemu można wyrównać asymetrię, delikatnie powiększyć lub pomniejszyć wargi, a także optycznie rozświetlić usta dobierając odpowiednie pigmenty. Wiele kobiet po często przebytych opryszczkach ma rozmytą i nierówną linię, która zanika zmieniając zarys i kształt ust. Makijaż permanentny ust polecany jest nie tylko posiadaczką wąskich i nieregularnych konturów, ale również Paniom, które niemal codziennie używają pomadek, konturówek czy kolorowych błyszczyków.  Zabieg utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Proponowany zabieg makijażu permanentnego ust:

- kontur

- kontur+ cieniowanie

- kontur z wypełnieniem

W przypadku makijażu permanentnego ust zaleca się przyjmowanie doustnie preparatu antywirusowego Heviran, pięć dni przed lub począwszy od dnia zabiegu i kontynuuje jego zażywanie przez kilka następnych dni, zazwyczaj około tygodnia. Aby zwiększyć chłonność pigmentu w dniu poprzedzającym zabieg, należy na ustach wykonać peeling, a następnie nałożyć wazelinę.

Po zabiegu na usta nałożony zostaje kompres łagodzący, aby zmniejszyć napięcie skóry. Dwa, trzy dni później następuje intensywne złuszczanie naskórka, które trwa około tygodnia. W tych dniach szczególnie dbamy o odpowiednie natłuszczanie warg np. wazeliną, nie malujemy ust, nie nakładamy błyszczku. Podczas wykonywania demakijażu twarzy ostrożnie omijamy miejsce, w którym był wykonany makijaż permanentny, unikamy preparatów nawilżających, które mają w swoim składzie wodę, zwłaszcza gdy potem wychodzimy z domu na zimne powietrze, rezygnujemy z toników na bazie alkoholu, ciężkich kremów itp. Po zakończonym etapie złuszczania około miesiąca możemy korzystać z basenu i sauny. Przez 6 tygodni po zabiegu unikamy kontaktu ze słońcem oraz solarium.

W celu utrwalenia efektu makijażu permanentnego po około trzech tygodniach od zabiegu należy ponownie przyjść do gabinetu, aby linergistka wykonała bezpłatną korektę.

Czas trwania około 1.5 godz- 2 godz

MAKIJAŻ PERMANENTNY KONTUR UST

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA Z WYPEŁNIENIEM

 

Przeciwwskazanie do makijażu permanentnego:

 • ciąża 
 • karmienie piersią
 • anemia
 • gorączka
 • cukrzyca
 • epilepsja
 • padaczka
 • łuszczyca
 • hemofilia
 • bielactwo
 • stany zapalne
 • infekcja wirusowa-opryszczka
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • uczulenie na lidokainę i prylokainę
 • bardzo niski prób wrażliwości na ból w przypadku ust
 • do dwóch tygodni przed zabiegiem nie jest wskazany botox oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym

Beautyderma © 2014 Wszelkie prawa do kodu HTML, zdjęć, tekstu i opisu zastrzeżone. Kopiowanie, cytowanie, użytek publiczny w części lub w całości bez zgody autora zabronione. Nazwy własne produktów, logotypy, znaki handlowe i towarowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu promocji usług. Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny.